Kortermaja lahendus

Maja omapärane kuju tagab kõikidele korteritele oma sissepääsu, isikliku terrassi, panipaigad ja kahekordse eluruumide paigutuse.

Korterid on 3-4toalised, mõnes korteris on lisaks tavapärasele sanitaarsõlmele sisse ehitatud saun. Ülemisel korrusel asuvad magamistoad ning alumisel mugavalt suur elutuba koos köögiga.

 

Energiaklass

B-energiaklassiga hoone korterites on vesipõrandaküte ning oma gaasikatel, mis garanteerib madalad kommunaalkulud. Korterites on energiasäästlikud soojustagastusega ventilatsiooniagregaadid.

 

Arhitekt

Põneva arhitektuurilise lahenduse ja nutika planeeringu taga on arhitektibüroo AB Korrus. Hoonet ilmestavad krohvitud fassaadil puitelemendid, prantuse rõdud ning personaalne terrass. Maja iseloomulik kuju pealtvaates võib meenutada ristikheina lehte, mille järgi antud arendus on ka nime saanud.

 

 

Parkimine

Hoonel on ette nähtud ruumikas parkimisala maja kõrval, kuhu muuhulgas mahuvad ka külaliste autod.

 

Panipaigad

Igal korteril on esimesel korrusel soe ning eraldi sissepääsuga abiruum, kus on võimalik hoida nii lapsevankrit, jalgrattaid kui aiakäru.

 

Õueala kirjeldus

Ristikheina Kodu juurde kuulub haljastatud roheline õueala koos jalgteede ja laste mänguväljakuga.

Piisavalt suurel ja turvalisel õuealal kasutusvõimaluste piire pole ja saate naabritega ühiselt nuputada kas teete oma hoovile redisepeenra või hoopis väikse golfiväljaku.

 

Siseviimistlus

Tulevane Kodu, antakse üle lõpuni siseviimistletud kujul. Disaineri poolt valitud materjalide näidistega saate tutvuda arendaja kontoris kohapeal. Erilahendused on meil alati võimalikud!

 


VÕTA ÜHENDUST