ELUKESKKOND

Looduslikult liigirikas Tiskre on hinnatud ja turvaline elukeskkond nii noortele kui ka juba omal käel maailma avastavate lastega peredele. Ristikheina Kodus olete linnakärast piisavalt kaugel, et päikeseküllasel terrassil rahulikult oma hommikukohvi nautida.

 

Kui igatsed aga kiirema elutempo järele, siis oled Tallinna kesklinnas juba 15 minutiga. Kuna ristikheinal arvatakse olevat õnnetoovaid omadusi, siis ära imesta, kui Sinu pereellu mahuvadki ainult suured ja natuke väiksemad õnnestumised.

 

TRANSPORT

Ristikheina Kodust Tallinna kesklinna on vaid 12km. Kas eelistate sinna jõudmiseks kasutada oma isiklikku sõiduautot, tiheda graafiku alusel liikuvat bussi või hoopis jalgratast, otsustage ise. Lasteaeda saab minna jala ning koolilapsi sõidutavad koolibussid. Autosõit Rocca Al Maresse võtab vaid 7 minutit. Kõik on käe-jala juures.

 

SPORTIMISVÕIMALUSED

Harku vallas on sportimiseks kõik vajalik olemas – kilomeetrite viisi kergliiklusteid ja matkaradu, võrk- ja jalgpalliväljakud, skatepark, ujula ning spordikompleks lõputute sisetreeningu võimalustega.

 

KOOLID-LASTEAIAD

Ristikheina Kodust väikese jalutuskäigu kaugusele jäävad lasteaed ja kiidetud Harkujärve Põhikool. Veidi kaugemalt leiate veel 6 kool- ja 7 Harku valla lasteaeda, seega imelihtne on oma lapsele sobilik õppeasutus leida.

Loomulikult tähendab see ka sõpru kogu eluks, kes kõik teie läheduses elavad. Oleme omalt poolt teinud kõik selleks, et Ristikheina Kodudes kasvaksid terved ja õnnelikud lapsed.

 

 

Ristikheina Kodus muutub teie eluviis sportlikumaks ilma, et peaksite selleks liigselt ettevalmistusi tegema, lubadusi andma ja vaeva nägema. Terves kehas, on õnnelik vaim.

MÄNGUVÄLJAKUD

Kui jalutamisest, jalgrattasõidust, pallimängust või tuulelohede lennutamisest jaksu üle jääb, saab mänguväljakutel koos sõpradega oma elu huvitavaks muuta. Harku vallas on tervelt 19 avalikku mänguväljakut ja kõik need leiavad laste poolt aktiivset kasutamist. Loomulikult võite ka oma Ristikheina Kodu juurde jäävale maalapile midagi huvitavat püsti panna.

Maja juurde rajatud mänguväljakule mahuvad nii lapsed kui puhkusehetke nautivad muruniidukid.  Laste mängima saatmiseks piisab neile vaid rõduukse avamisest ja juba ongi nad turvaliselt piiratud territooriumil, et eile pooleli jäänud mängudega edasi minna. Ristikheina Kodus on see võimalik.

 

 

 

ÕUEALA

Eestis on neli aastaaega ning Ristikheina Kodu hoovis on kõik võimalused nendest kõigist täit rõõmu tunda. Ja kui midagi puudu peaks olema, siis saate selle ju üksi või koos naabritega püsti panna. Lihtne.
Grillinurgas saate mõnusalt koos perega kokata.

 

KOHALIKUD VAATAMISVÄÄRSUSED

Tiskre asumis on tugev ja tegus kogukond, kes tegeleb oma piirkonna majandamise ja elu korraldamisega ise. Harku järv, mets, karjäär, pankrannik, supelrannad ja matkarada lausa kutsuvad ennast avastama! Punased põsed oma kogukonna liikmetega koos toimetamisest on garanteeritud nii suurtele kui väikestele.


VÕTA ÜHENDUST